butun-havuclar-benim-9786050842722-191020211117.jpg

Bütün Havuçlar Benim

  • 19.10.2021
  • 1 dakika
  • 242 Okunma
  • 0 Yorum

Bütün Havuçlar Benim, arkadaşlığın ve paylaşmanın her şeyi güzelleştirdiğini anlatan komik ve eğlenceli bir hikâye...

Arka kapak
Tavşan havuçları SEVER.
Onları o kadar çok sever ki evine sığamaz, uyuyacak yeri kalmaz artık. Arkadaşları ona yardım teklif ettiğinde Tavşan seve seve kabul eder. Peki bir sürü havuç, Tavşan ve arkadaşlarının başına nasıl dertler açacak?
Bütün Havuçlar Benim, arkadaşlığın ve paylaşmanın her şeyi güzelleştirdiğini anlatan komik ve eğlenceli bir hikâye...
 
Editörün görüşü
Katy Hudson tarafından yazılan ve resimlendirilen ‘Bütün Havuçlar Benim’, okuyucuları eğlenceli bir maceraya davet ediyor. Bulabildiği tüm havuçları toplayan ve günün sonunda arkadaşlarının desteği ile kurtulan Tavşan, bize ihtiyacımız kadar olanı sahiplenmek ve sahip olduklarımızı paylaşabilmek hakkında önemli bir hikâye anlatıyor. ABD Çok Satanlar Listesinde uzun süre kendine yer bulmuş ‘Bütün Havuçlar Benim’, okuyucuyu ayrıntılı çizimler, mizah ve bir dizi hayat dersiyle etkilemeyi başarıyor.
 
En önemli cümle
Ve paylaşmak her şeyi güzelleştirirdi!
 
Bu kitap neden önemli
*Zaman zaman dostluklar ve hırslarımız arasında kalsak da her durumda dostlukların değerini bize yeniden hatırlatıyor. *Hoşgörünün ve paylaşmanın var olan her şeyi güzelleştirdiğini samimi ve eğlenceli bir dille anlatıyor. *Özgün ve detaylı çizimleri, eğlenceli karakterleri ile evrensel değerlere sahip güçlü bir hikâyeyi en başarılı şekilde aktarıyor.