dilek-bekcileri-9786259834634-110620241543.jpg

Dilek Bekçileri

  • 11.06.2024
  • 1 dakika
  • 22 Okunma
  • 0 Yorum

“Önümüzde bizi bekleyen çok büyük bir görev var. Kasabanın umutsuzluğa düşmesine izin veremeyiz!” Muhteşem İkili Dilek Bekçisi Rupus ve Çırak Felix, Dilek Hırsızları’na karşı!" Önerilen Sınıflar: 3. ve 4. sınıflar Kitaplık: İlk Gençlik Sayfa: 192 sayfa

Sürprizlerle dolu, heyecan verici bir maceraya hazır ol!

Sadece masum bir dilekte bulunduğunu düşünen Felix, Dilek Bekçisi Rupus’la tanışacağını bilmiyordu. Üstelik dilek bekçisi çırağı olması için teklif alacağını tahmin bile edemezdi. O güne kadar sıradan bir hayatı olan Felix, kasabadaki dilekleri; umutları ve hayalleri yok etmek isteyen Dilek Hırsızları’ndan korumalıydı artık. Acaba muhteşem ikili Dilek Bekçisi Rupus ve Çırak Felix, DIlek Hırsızları’nı durdurabilecek mi?

En önemli cümle
“İnsanlar umut etmeye devam ettiği sürece Whittlestone’a hiçbir şey olmaz.”
 
Bu kitap neden önemli
Bu kitap İlk Genç okurlarına umutlu olmanın, iyi şeyler düşünmenin, iyi şeyler temenni etmenin önemini, güzelliklerini gösterecek. Hiçbir şeye yaramadığını düşünen Felix’in kendini bulma yolculuğuna şahit olan okurlar, kendilerine de farklı gözlerle bakacak, muhteşem bir öz güven kazanma serüvenine dahil olacak. Umudun, sevginin, arkadaşlığın, mücadelenin, cesaretin, ışığın; umutsuzluğu, sevgisizliği, korkaklığı, karanlığı yendiği bu kitap, okurların kalbinde yer edinecek nitelikte.